Luksus i wygoda

Połączenie szlachetnej stali i skórzanych kanap przywołuje na myśl łodzie z dalekomorskich portów. Jednak nasz Katamaran jest dostępny dla Ciebie pod Wawelem, abyś i tutaj mógł skosztować luksusu. Stalowe pontony na których Katamaran unosi się na wodzie gładko tną fale i zapewniają spokojny, spacerowy rejs w kameralnej atmosferze. Wyobraź sobie delikatny podkład muzyczny w tle i… wymarzony rejs murowany.
Jeżeli spodoba Ci się luksusowa atmosfera katamaranu, możesz mieć go na wyłączność. Wystarczy umówić się z nami wcześniej na konkretny termin, a zorganizujemy dla Ciebie rejs na zamówienie według Twoich wytycznych i wymagań. Niezależnie od tego, czy planujesz romantyczny wieczór, całodzienny rejs rodzinny, czy spotkanie biznesowe, wszelkie elementy rejsu, takie jak: trasa, oprawa muzyczna, przewodnik turystyczny, catering – są do uzgodnienia.
Na pokładzie Katamarana podczas rejsu usłyszysz głos przewodnika opowiadającego historię zabytków Krakowa i ważnych miejsc znajdujących się na Wisłą. Pamiętaj, że w przypadku rejsu na zamówienie, kwestia oprawy muzycznej pozostaje całkowicie w Twojej dyspozycji.
Specyficzna budowa Katamarana pozwoliła na wyodrębnienie dwóch części: odkrytej części dziobowej oraz części rufowej, która jest osłonięta od góry baldachimem chroniącym od słońca. Dzięki temu zarówno amatorzy kąpieli słonecznych, jak i miłośnicy odpoczynku w cieniu znajdą na miękkich kanapach Katamarana swoje ulubione miejsce.
Dbając o Twój komfort spełniamy najwyższe standardy bezpieczeństwa żeglugi śródlądowej.
Pokład Katamarana jest całkowicie płaski. Delikatnie poddaje się on ruchom fal, dzięki czemu rejs przebiega w miarę stabilnie. Nie ma więc problemu z wybraniem się na wycieczkę rodziców z małym dzieckiem w wózku lub osoby niepełnosprawnej.
Katamaran może wziąć na swój pokład jednorazowo 12 pasażerów. Dla wszystkich przewidziane jest miejsce siedzące na wygodnych, skórzanych kanapach.